PÓŁAUTOMAT ŚRUTOWY WINCHESTER SX3 RANIERO TESTA

Producent: Winchester
Winchester


 

6 500,00 zł

-1 490,00 zł

7 990,00 zł

Niedostępny w sprzedaży internetowej

Opis

PÓŁAUTOMAT ŚRUTOWY WINCHESTER SX3 RANIERO TESTA

Kaliber 12M
Komora 76mm  
Długość luf 76cm
Czoki INV+ 5szt.  
Szyna wentylowana 6mm  
Chwyt Pistoletowy  
Długość kolby 365mm  
Waga 3,5kg  
Baskila Stalowa  
Osada Kompozyt
 
Ten wyjątkowy model posiada sygnaturę mistrza świata Raniero Testy i jest prawdziwą "maszynką do strzelania". Doskonała broń łącząca w sobie wyjątkową niezawodność, szybkość i siłę ognia. SX3 Raniero Testa jest na komorze magnum co umożliwia korzystanie z większej gamy amunicji 12M. Magazynek posiada pojemność aż 11 sztuk!

Łatwa regulacja długości kolby
 
Wstawki mogą zostać w łatwy sposób wyjęte lub włożone pomiędzy kolbę a stopkę amortyzującą tak, aby dokładnie dopasować broń do Twoich wymiarów.
Funkcją tej stopki o wysokiej efektywności jest zmniejszenie odrzutu przy strzelaniu amunicją o dużym ładunku oraz zwiększenie komfortu i celności podczas strzelania.

Podkładki regulacyjne do kolby
 
Aby doskonale dopasować swój SX3 z kolbą kompozytową do swojej budowy, między kolbę a baskilę można umieścić podkładki regulacyjne, które umożliwiają regulację kolby.

Wykończenie "Ultra tough coat"
 
Wykończenie typu "Ultra tough coat" oznacza ultra-wytrzymałe wykończenie.
 
Unikatowa powłoka nowego SX3 w szarym metalicznym kolorze stanowi wykończenie o dużej wytrzymałości, które oprócz tego że doskonale wygląda, zapewnia także nadzwyczajną odporność na korozję, nawet w warunkach ekstremalnych. 

System Aktywnego Zaworu
 
SX3 został zaprojektowany w nowatorski sposób, aby stworzyć najbardziej niezawodny, najszybciej strzelający i wywołujący najmniejszy odrzut półautomat śrutowy. Bardzo prosta zasada działania wykorzystuje tłok gazowy z wewnętrznym Aktywnym Zaworem, który jest sterowany automatycznie, aby zapewnić możliwość stosowania szerokiej gamy różnych ładunków.

Lufy wykorzystujące technologię Back Bored zapewniają najlepsze wykorzystanie parametrów amunicji.
 
1. Zwiększona szybkość i penetracja.
Zastosowanie systemu Back Bored powoduje zmniejszenie tarcia śrutu o ścianki lufy. Zamiast na przezwyciężenie oporu tarcia, większa ilość energii wyzwalanej przez gazy wytworzone podczas spalania prochu strzelniczego jest wykorzystywana do poruszania śrutu, dzięki czemu wzrasta prędkość ładunku.
Śrut zachowuje swoje parametry balistyczne. Ścianki lufy nie wywołują już efektu "szyjki od butelki", a ciśnienie wywierane na ładunek jest mniejsze, dzięki temu wyraźnie zmniejsza się ilość zdeformowanego śrutu przy strzale.
 
2.Lepsze parametry pokrycia.
Ulepszeniu ulegają charakterystyki balistyczne i dzięki temu uzyskujesz nadzwyczajną równomierność pokrycia, dużo większa ilość śrutu skutecznie trafia w cel.
 
3,6% Zmniejszona siła odrzutu.
Zmniejszenie odczuwalnej siły odrzutu oznacza większy komfort strzelania.
 
W lufie o doskonałym profilu wewnętrznym ładunek śrutu przemieszcza się z większą łatwością, dzięki temu strzelec odczuwa mniejszą siłę odrzutu, co zwiększa komfort użytkowania. Każdy strzelec doceni większy komfort korzystania z broni.