Montaż do sztucera CZ 527 z regulacją prawo‑lewo, umożliwiający zeroowanie lunety i wydłużenie jej żywotności, wykonany ze stali.
Zadaj pytanie o produkt
Dostawa i płatność
Reklamacje i zwroty
Montaż stały CZ 527 to solidne i precyzyjne rozwiązanie dla użytkowników sztucera CZ 527. Wykonany z wysokiej jakości stali, gwarantuje trwałość i stabilność montażu.
Montowanie na tylnej bazie wyposażone jest w regulację prawo‑lewo, co pozwala na dokładne wyzerowanie lunety oraz wydłużenie jej żywotności poprzez ustawienie od środka regulacji krzyża.
Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie parametrów lunety, abyśmy mogli dobrać odpowiednią wysokość obejm.
| Montaż do sztucera | CZ 527 |
| Regulacja | prawo‑lewo |
| Materiał | Stal |
| Gatunek | I |
| Produkcja | Polska |
Montaż do sztucera CZ 527 z regulacją prawo‑lewo, umożliwiający zeroowanie lunety i wydłużenie jej żywotności, wykonany ze stali.