Celownik szczerbinkowy Rear Back-Up Sight FAB RBS to wytrzymały, niskoprofilowy przyrząd, który bez narzędzi można łatwo regulować i montować na standardowej szynie Picatinny, zwiększając celność i szybkość koncentracji na celu.
Zadaj pytanie o produkt
Dostawa i płatność
Reklamacje i zwroty
Szczerbinka RBS to wytrzymały, niskoprofilowy przyrząd celowniczy, który doskonale współpracuje z dowolnym przednim przyrządem celowniczym. Dzięki prostemu, beznarzędziowemu ustawieniu, strzelec może szybko dostosować celownik do zmieniających się warunków, zwiększając celność i skracając czas koncentracji na celu.
Celownik jest kompatybilny ze standardową szyną Picatinny, co pozwala na montaż na karabinach M4, M16 oraz AR‑15. Dodatkowo można go zamontować przy pomocy adaptera FAB KPOS.
Wykonany z wytrzymałego polimeru oraz metalu, RBS cechuje się ergonomiczny design oraz możliwością wyboru dwóch rodzajów przeziernika:
Celownik RBS jest przeznaczony zarówno jako podstawowy, jak i pomocniczy przyrząd celowniczy. Łatwość montażu, solidna konstrukcja i intuicyjna regulacja sprawiają, że jest to niezawodne rozwiązanie dla myśliwych i żołnierzy.
| Kod | C/FAB/RBS |
| Kompatybilność | szyna Picatinny (M4/M16/AR‑15), adapter FAB KPOS |
| Materiał | polimer i metal |
| Rodzaj przeziernika | 3 mm – słabe oświetlenie; 1,5 mm – większa dokładność |
| Regulacja | bez narzędzi |