Pistolet Glock 43X MOS w czarnym kolorze z szyną do akcesoriów, powłoką DLC oraz matowo‑srebrnym zamkiem PVD, idealny do skrytego noszenia dzięki kompaktowym wymiarom i 10‑krotnemu magazynkowi. Jego lekka konstrukcja (654 g załadowany) oraz ergonomiczny, wąski szkielety zapewniają wygodny chwyt i doskonałą kontrolę.
Zadaj pytanie o produkt
Dostawa i płatność
Reklamacje i zwroty
Glock 43X MOS to kompaktowy pistolet samopowtarzalny, który dzięki smukłemu, polimerowemu szkielecie oraz jednorzędowemu magazynkowi o pojemności 10 nabojów, doskonale sprawdzi się jako broń do skrytego lub codziennego noszenia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posiada powłokę DLC chroniącą przed zarysowaniami i korozją oraz wykończenie PVD w matowo‑srebrnym kolorze.
Na przedniej i tylnej części zamka naniesiono frezy ułatwiające przeładowanie, co pozwala strzelcowi wybrać metodę odpowiadającą jego preferencjom. Pistolet wyposażony jest w szynę do montażu akcesoriów takich jak latarka czy laser, co zwiększa jego funkcjonalność w polowych warunkach.
Mechanizm spustowy SA (Safe Action) charakteryzuje się oporem 2,5 kg (24 N) oraz trybem DAO (Double Action Only), co zapewnia bezpieczeństwo i precyzję strzału. Ergonomia pistoletu oraz idealne wyważenie gwarantują wygodny chwyt, który pasuje niemal do każdej dłoni.
Waga pistoletu wynosi 654 g w stanie załadowanym oraz 530 g w stanie niezaładowanym, co czyni go lekki i łatwy w przenoszeniu. Długość całkowita 165 mm oraz szerokość 22–28 mm sprawiają, że jest to broń o niskim profilu, idealna do dyskretnego noszenia.
| Kaliber | 9×19 mm Luger |
| Opór spustu | 2,5 kg |
| Pojemność magazynka | 10 szt. |
| Typ spustu | DAO (Double Action Only) |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Materiał zamka | Metal |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Długość linii celowniczej | 133 mm |
| Długość lufy | 87 mm |
| Masa niezaładowanego pistoletu | 530 g |
| Masa załadowanego pistoletu | 654 g |
| Szerokość | 22–28 mm |
| Wysokość całkowita | 128 mm |
| Wersja MOS | Pod kolimator |