search

Kamera termowizyjna termowizor HIKMICRO Falcon FQ50

13 799,00 zł
Ilość
Dostępny

 

Zadaj pytanie o produkt

 

Płatności i dostawa

 

Reklamacje i zwroty

Kompaktowy flagowiec - monokular termowizyjny HIKMICRO Falcon FQ50 to najnowsze osiągnięcie sprawdzonego producenta w dziedzinie poręcznych termowizorów myśliwskich. Połączenie nowoczesnych, zaawansowanych komponentów ze sprawdzoną przez lata niezawodnością oraz wymiarami umożliwiającymi niezwykle wygodną pracę w warunkach terenowych. Detektor o niezwykle wysokiej czułości termicznej - poniżej 20 mK zapewnia nam nieosiągalną do tej pory jakość obrazu. Precyzyjna identyfikacja celu nigdy nie była tak łatwa - czy to w optymalnych warunkach, czy w podczas zamglenia lub opadów śniegu. HIKMICRO Falcon FQ50 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest precyzja obserwacji.
Kamera termowizyjna HIKMICRO Falcon FQ50 oferuje użytkownikowi:

    Najnowocześniejszy detektor 640x512 o niezwykle wysokiej czułości termicznej
    Niezwykle precyzyjny obraz celu niezależnie od panujących warunków otoczenia
    Wyjątkowo łatwe wyróżnienie zwierzyny na tle otoczenia oraz pośród przeszkód wizualnych
    Wysoki zasięg detekcji znacznie wykraczający ponad zasięg skutecznego strzału
    Komfortowy dla oka wyświetlacz OLED o wysokiej rozdzielczości 1024x768
    Stałe powiększenie wsparte możliwością cyfrowego zoomu dla precyzyjnej identyfikacji
    Płynne ogniskowanie za pomocą pierścienia gwarantujące najwyższą ostrość obrazu
    Łatwą obsługę dzięki obszernym, wyczuwalnym nawet w rękawicach przyciskom
    Możliwość nagrywania filmów i przechwytywania obrazów sterowane odrzutem broni
    Standard wodoszczelności IP67 gwarantujący bardzo wysoką odporność na zalanie
    Zasilanie wymiennym akumulatorem z możliwością dodatkowego zasilania z powerbanka

Kamera termowizyjna HIKMICRO Falcon wyznacza nowe standardy wśród myśliwskich monokularów dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji detektora o niezwykle wysokiej czułości termicznej <20 mK. Dzięki temu uzyskujemy ekstremalnie szczegółowy obraz oraz perfekcyjne wyróżnienie na tle otoczenia. Co więcej, wysoka czułość termiczna gwarantuje nam zwiększoną wykrywalność celu za przeszkodami - czy to listowiem, mgłą czy zamiecią śnieżną. W połączeniu z wysoką rozdzielczością sensora gwarantuje nam to niezwykle wysokie możliwości identyfikacji celu - w tym możliwość wyróżnienia cech charakterystycznych dla płci zwierzyny.
Termowizja HIKMICRO Falcon - Tryby pracy urządzenia
  <
   
Termowizja myśliwska HIKMICRO - bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości
 

Urządzenie zostało wyposażone w stałe powiększenie optyczne 2,6x, które w połączeniu z aż 8-krotnym zoomem cyfrowym gwarantuje nam możliwość precyzyjnej identyfikacji celu na dużych dystansach. Cztery stopnie powiększenia pozwolą nam na idealne dostosowanie do dystansu dzielącego nas od zwierzyny. Do naszej dyspozycji oddane zostały cztery palety kolorystyczne wyświetlanego obrazu, dzięki czemu możemy dostosować go do naszych preferencji. Pierścień regulacji ogniskowania pozwoli nam natomiast na idealne dopasowanie ostrości obrazu do dystansów.
Kamera termowizyjna HIKMICRO Falcon FQ50 - wyznacznik nowego standardu w świecie termowizji myśliwskiej
 

Termowizja myśliwska HIKMICRO Falcon gwarantuje nam możliwość dokumentacji naszych polowań w niezwykle wygodny sposób. Zarówno przechwycone obrazy jak i nagrane video zapisywane są na pojemnej, 32-gigabajtowej pamięci zintegrowanej. Zintegrowany moduł WiFi pozwala nam natomiast na korzystanie z aplikacji HIKMICRO Sight, która umożliwi nam transmisję obrazu jak i udostępnianie materiałów na social mediach. Model zasilany jest wymiennym akumulatorem gwarantującym nam nawet do 5 godzin ciągłej pracy. Dzięki wbudowanemu portowi USB-C możemy jednak zasilić urządzenie z zewnętrznego źródła - na przykład powerbanka w dowolnym momencie.
Kamera termowizyjna HIKMICRO - wymiary i elementy zestawu

     

 
 
Pobierz aplikację HIKMICRO Sight

Posiadanie aktualnego oprogramowania nie było tak proste, jak teraz, a wszystko dzięki aplikacji HIKMICRO Sight. Otrzymujemy informacje o najnowszej wersji gdy tylko zsynchronizujemy aplikację z urządzeniem celowniczym. Wystarczy jedno kliknięcie powiadomienia, aby system sam unowocześnił nasz system.
Udostępniaj ekran w czasie rzeczywistym
Udostępnianie ekranu w czasie rzeczywistym

Funkcja przekierowuje obraz z celownika na smartfona, dzięki czemu w tym samym momencie zarówno strzelec jak i osoba towarzysząca mogą mieć wgląd w obszar widoczny przez obiektyw. Dodatkowo możliwe jest połączenie jednego urządzenia celowniczego z wieloma telefonami umożliwiając przekazywanie obrazu całej grupie. Obracając ekran możemy przejść w tryb krajobrazu lub otrzymać obraz z celownika w poziomie.
Zdalne sterowanie za pomocą smartfona
Udostępnianie ekranu w czasie rzeczywistym

Dzięki aplikacji HIKMICRO Sight otrzymujemy możliwość kontroli celownika za pomocą smartfona. Dzięki temu ustawienia takie jak jasność, przybliżenie, tryby kolorystyczne czy nawet kalibracją są możliwe do zmiany na ekranie telefonu.
Udostępnianie w social mediach
Udostępnianie ekranu w czasie rzeczywistym

Jeśli chcemy podzielić się wrażeniami z użytkowania celownika grupie społecznej aplikacja umożliwia nam przesłanie materiału w dowolnym momencie.
Zapisywanie nagrań i zdjęć na urządzeniu
Udostępnianie ekranu w czasie rzeczywistym

Aplikacja umożliwia zapisanie nagrań wideo i audio na telefonie pozwalając powrócić do ulubionych wspomnień w każdej chwili.\


Dane podstawowe
Częstotliwość odświeżania [Hz]
50
Czułość termiczna przy f/1,0 [mK]
20
Kątowe pole widzenia [°]
8,75
Maks. czas pracy [h min]
5
Maks. zasięg [m]
2600
Pamięć wewnętrzna
32 GB
Rozdzielczość sensora (szer. × wys.) [px]
640×512
Rozdzielczość wyświetlacza (szer. × wys.) [px]
1024×768
Zoom cyfrowy [×]
8
Zoom optyczny [×]
2,6
Zabezpieczenia
Klasa szczelności IP
IP67
Wymiary
Długość całkowita [mm]
188
Masa [g]
505
Szerokość całkowita [mm]
62
Wysokość całkowita [mm]
58
Informacje producenta
Producent
HIKVISION, Chiny
EAN
6974004641863

Specyficzne kody